e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Zen Tanology - Art of Sun 

V boji proti stopám času potřebuje pokožka především vlhkost a ochranu. Výrobky Zen Tanology jsou opravdovými ochrannými štíty, které zpomalují stárnutí pokožky. Komplex účinných látek GSA a OPC – OL působí proti běhu času a poskytují pokožce pocit věčného mládí a krásy.

Výrobky obsahují extrakt ze skořápek vlašských ořechů, tyrozin a cukrovou třtinu, která přitahuje solární paprsek a urychluje tím proces kvalitního a smyslného zhnědnutí.


ART OF SUN - ZEN TANOLOGY Obsažné látky: Dopřejte si vybranou péči o pokožku na nejvyšší úrovni. Extrakty z rostlinných látek z Dálného Východu budou po opalování rozmazlovat Vaši pokožku. Silikonový olej umožňuje rychlé vstřebání a zanechává příjemný pocit měkkosti pokožky. Vybrané extrakty ze suchozemských a mořských rostlin vyrovnávají fyziologický obsah vlhkosti v pokožce a dodávají ji viditelnou elasticitu a vláčnost. Látky s dalšími pomocnými vlastnostmi: Arganový olej, Kaštany, Řasy, Sladké mandle, Ginkgo, Ženšen, Vilín, Sója, Tygří tráva, Bílý čaj, Silikonový olej, Ester kyseliny citrónové

 


 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci